Ground veal

All of our veal is rose veal, meaning they were raised on pasture while nursing off their mother. Ground veal is sold in 1lb packages.  PLEASE NOTE that the price listed is PER POUND.

$9.00

Out of stock

Store
0 out of 5
Category Tags , ,

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

No more offers for this product!

General Inquiries

There are no inquiries yet.

Scroll to Top